DETOX - Hubnutí s Mumio, zázvor a citron

MUMIO - KAMENNÝ OLEJ - ALTAJ

přírodní balzámy s adaptogenními vlastnosti a velmi širokou škálou profylaktických a preventivních účinků.

Překlad web

  

NABÍZÍME ...

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nabízí výrobcům kosmetiky a potravinových doplňků pravidelné dodávky Mumia a Kamenného oleje v garantované kvalitě a množství ...  More info ...

HLEDÁME ...

 • Hledáme nové spolupracovníky, obchody se zdravou výživou, kosmetické salony pro maloobchodní prodej. V případě zájmu nás kontaktujte na info@mumioaltay.eu

MUMIO od VP SELECT

 • Záruka pravosti
 • 100% kvalita a čistota
 • Unikátní metoda čištění
 • Praktické balení
 • Rozumná cena
 • Pravidelné dodávky
 • Odborné poradenství

INFO ....

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nemá svůj maloobchodní prodej. Distribuce je řešena formou smluvních partnerů jejich e-shopů a obchodů.


 • Seznam smluvních partnerů společnosti VP SELECT s.r.o. naleznete v odkazu Kde koupit


Mumio a Kamenný olej

 • Kamenný olej je často zaměňován s Mumio. Ale ve skutečnosti jsou to ve složení přírodních látek zcela odlišné suroviny. Mumio obsahuje organickou a minerální složku. Kamenný olej je pouze minerální produkt, neobsahuje žádné složky organického původu. Oba tyto přírodní balzámy mají adaptogenní vlastnosti a velmi širokou škálu léčebných a preventivních účinků.


Naučný slovník

Petitgrain

 • Silice destilovaná z listů a proutků hořkého pomerančovníku propůjčuje kolínským a toaletním vodám vyzrálou notu. Často se jí užívá v kombinaci s citronem a pomerančem. Přestože roste v západoindickém souostroví a v Paraguayi, nejlepší surovina se pěstuje v jižní Francii.


Aevitum 

 • Olejový roztoku, který obsahuje 35 miligramu acetátu retinolu (vitamin A) a 100 miligramu a-tokoferolu acetátu (vitamin E). Čirá kapalina od světle žluté až žluté barvy.


Lopuchový olej

 • Používá v Rusku k posílení vlasových cibulek a na léčení vlasů, jako prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. Lopuch obsahuje látky, které výrazně zastavují vypadávání vlasů a regenerují vlasové kořínky. Obsahuje i přírodní inulin, komplex vitamínů, proteiny, mastné kyseliny a minerální soli.


Perorální podání 

 • Podání léku ústy (orálně, per os, p.o.). Perorálně lze podávat pouze takové léky, které nejsou v zažívacím traktu nežádoucím způsobem rozkládány, a které se ze zažívacího traktu dostatečně vstřebávají (výjimkou jsou léky – např. antibiotika, určené pro léčbu nemocí střeva, kde může být výhodou, že se lék nevstřebává). Peronální podání Mumia je vhodné.


Reaktivní artritida

 • Neinfekční zánět kloubů, který se rozvíjí jako reakce po infekčním onemocnění lokalizovaném mimo kloub v intervalu několika dnů/týdnů.
Na této stránce jsou uvedeny příklady léčby pomocí mumia. Vždy je však nutné provést konzultaci se svým lékařem. Mumio je především unikátní a komplexní zdroj mikro a makro minerálních složek velmi cenných prvků, které jsou pro lidský organismus životně nezbytné. Mumio především maximálně pozitivně působí na lidský imunitní systém, dokáže ho harmonizovat a optimalizovat. Harmonický a vyvážený imunitní systém přispívá celkovému zdraví člověka.

Důležité!  

Léčebné kůry zde uváděné jsou kalkulovány na základě přípravy roztoku ze 100% čistého přírodního balzámu mumia. V žádném případě nedopručujeme použít prodávané suché tablety na trhu. Pokud se nechá mumio vyschnout a zpracuje pod vysokým tlakem s teplotou nad 40 stupňů Celsia jako v případě tablet, energetická účinnost mumia klesná a pro vnitřní užívání nemá žádný podstatný účinek. 

Připravený roztok, popřípadě kousky mumia v porušeném obalu přechováváme v ledničce do celkového využívání.  Do +40 stupňů Celsia se léčebné vlastnosti Mumia nemění, doporučuje se skladovat na suchém, chladném a temném místě. Při používání Mumia je nezbytná plnohodnotná strava bohatá na vitamíny a bílkoviny. Alkohol v době užívání mumia je zakázán!


DETOX - Snížení tělesné hmotnosti

Detox organismu - snížení tělesné hmotnosti.Nejdůležitější co pro sebe a své zdraví můžete udělat zbavit se nadváhy. Mumio může hrát poměrně důležitou roli v tomto procesu. Důvodem je, že Mumio působí jako spalovač tuku. Dalším faktorem, který pomůže při hubnutí, mumio potlačuje pocit hladu. Člověk jí méně a má pocit sytosti, sníží se celkový příjem kalorií.
Pijte každý den. Tento nápoj spustí metabolismus, pomáhá vaše tělo zbavit toxinů a tím zlepšuje celkový stav těla a mozku

Složení čaje : 350 ml vody + štáva z 1/2 citrónu + 1,5 cm nastrouhaného zázvoru. Nechat vychladnout pod 40 stupňů Celsia a přidat 3 gramy Mumia.

Nesladit, nepřidávat med  


Zpět