Mumio - Krém na Strie

MUMIO - KAMENNÝ OLEJ - ALTAJ

přírodní balzámy s adaptogenními vlastnosti a velmi širokou škálou profylaktických a preventivních účinků.

Překlad web

  

NABÍZÍME ...

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nabízí výrobcům kosmetiky a potravinových doplňků pravidelné dodávky Mumia a Kamenného oleje v garantované kvalitě a množství ...  More info ...

HLEDÁME ...

 • Hledáme nové spolupracovníky, obchody se zdravou výživou, kosmetické salony pro maloobchodní prodej. V případě zájmu nás kontaktujte na info@mumioaltay.eu

MUMIO od VP SELECT

 • Záruka pravosti
 • 100% kvalita a čistota
 • Unikátní metoda čištění
 • Praktické balení
 • Rozumná cena
 • Pravidelné dodávky
 • Odborné poradenství

INFO ....

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nemá svůj maloobchodní prodej. Distribuce je řešena formou smluvních partnerů jejich e-shopů a obchodů.


 • Seznam smluvních partnerů společnosti VP SELECT s.r.o. naleznete v odkazu Kde koupit


Mumio a Kamenný olej

 • Kamenný olej je často zaměňován s Mumio. Ale ve skutečnosti jsou to ve složení přírodních látek zcela odlišné suroviny. Mumio obsahuje organickou a minerální složku. Kamenný olej je pouze minerální produkt, neobsahuje žádné složky organického původu. Oba tyto přírodní balzámy mají adaptogenní vlastnosti a velmi širokou škálu léčebných a preventivních účinků.


Naučný slovník

Petitgrain

 • Silice destilovaná z listů a proutků hořkého pomerančovníku propůjčuje kolínským a toaletním vodám vyzrálou notu. Často se jí užívá v kombinaci s citronem a pomerančem. Přestože roste v západoindickém souostroví a v Paraguayi, nejlepší surovina se pěstuje v jižní Francii.


Aevitum 

 • Olejový roztoku, který obsahuje 35 miligramu acetátu retinolu (vitamin A) a 100 miligramu a-tokoferolu acetátu (vitamin E). Čirá kapalina od světle žluté až žluté barvy.


Lopuchový olej

 • Používá v Rusku k posílení vlasových cibulek a na léčení vlasů, jako prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. Lopuch obsahuje látky, které výrazně zastavují vypadávání vlasů a regenerují vlasové kořínky. Obsahuje i přírodní inulin, komplex vitamínů, proteiny, mastné kyseliny a minerální soli.


Perorální podání 

 • Podání léku ústy (orálně, per os, p.o.). Perorálně lze podávat pouze takové léky, které nejsou v zažívacím traktu nežádoucím způsobem rozkládány, a které se ze zažívacího traktu dostatečně vstřebávají (výjimkou jsou léky – např. antibiotika, určené pro léčbu nemocí střeva, kde může být výhodou, že se lék nevstřebává). Peronální podání Mumia je vhodné.


Reaktivní artritida

 • Neinfekční zánět kloubů, který se rozvíjí jako reakce po infekčním onemocnění lokalizovaném mimo kloub v intervalu několika dnů/týdnů.Jako základ pro přípravu krémů a masek z mumia je možné používat olivový olej, kosmetické výživné krémy, bílou vazelínu, glycerin, nebo bezvodý lanolin. Teplota tekutin mesmí přesáhnout 40 stupňů Celsia.

Na této sránce uvádímě základní návody, na internetu lze najít velké množství návodů s fotografiemi míchacích postupů. Velké množství návodů od kosmetických salónů jen ukazuje na účinnost mumia.

Recept №1.
Krém na Strie - denní

Mumio 4 gramy rozpustit v 1 polévkové lžíci teplé vody. Následně smíchat s 80-100 gramů (ml) dětského krému, nebo oleje.

Mumio 4 gramy (v 1 polevkové lžíci) + 80-100 gramů (ml) dětského krému. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Výsledný krém se vtírá do oblasti lokalizace Strie 1 krát za den. Tento krém je nejvhodnější skladovat v chladničce.

Lze aplikovat i pro oblast Celulitidy.

Průběh léčby 2-4 měsíců.
Recept №2.
Krém na Strie

Smíchat sušené pivovarské kvasnice 10 gramů a 3 polévkové lžíce smetany. Kvasnice se  v krému rozpustí. Následně promíchat s medem, nechat vyluhovat po dobu 20 minut pak přidat 2 gramy Mumia rozpuštěného v 1 polévkové lžíci teplé vody. 

Pivovarské kvasnice 10 gramů + 3 polévkové lžíce smetany + Mumio 2 gramy + 1 polévková lžíce medu. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Masku aplikujte na problémové oblasti 1,5-2 hodiny, překrýt folií. Provádějte každý den.   Průběhu léčby 1-2 měsíce.

Lze použít i jako tělní zábal.

Lze aplikovat i pro oblast Celulitidy.

Průběhu léčby 1-2 měsíce.

Recept №3.
Krém - balzám na Strie - večerníMumio 4 gramy rozpustit v 1 polévkové lžíci teplé vody. Výsledná hmota se rovnoměrně smísí s 500 ml tělového mléka, nebo s kosmetickým krémem s nízkým obsahem tuku, nebo 500 ml tonikum.

Mumio 4 gramy (v 1 polevkové lžíci teplé vody) + 500ml tělového mléka, nebo 500ml krému s nízkým obsahem tuku, nebo 500 ml tonikum. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Aplikovat do oblasti Strii ve večerních hodinách, třít kruhovými pohyby.

Lze použít i jako tělní zábal.

Lze aplikovat i pro oblast Celulitidy
Recept №4.
Krém - balzám na Strie - večerní


Mumio 2 gramy rozpustit v 1 polévkové lžíci teplé vody, smíchat s 1 polévkovou lžící růžového, nebo mátového oleje.

Mumio 2 gramy (v 1 polevkové lžíci teplé vody) + 1 polévková lžíce růžového oleje, nebo mátového oleje. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.

Aplikovat do oblasti Strii ve večerních hodinách, třít kruhovými pohyby. Směs aplikovat ihned po přípravě.

Lze použít i jako tělní zábal.

Lze aplikovat i pro oblast Celulitidy.
Recept №5.
Olej na Strie - TOP Klas

Petitgrain 8 - 10 kapek, 1 čajová lžička dětského oleje, 1 gram Mumia, extrudovaný olej AEVITUM (alfa-tokoferol-acetát) ze dvou kapslí.

Mumio 1 gram + 1 čajová lžička dětského oleje + Petigrain 8 - 10 kapek + olej AEVITUM ze dvou kapslí. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Opatrně promíchat. Krém vtírat každý den po dobu 3-4 minut, pro zvýšení účinku překrýt folií na 1,5-2 hodiny.

Lze použít i jako tělní zábal.

Lze aplikovat i pro oblast Celulitidy.

Průběh léčby 1-3 měsíce.Zpět