Mumio - Maska na pleť

MUMIO - KAMENNÝ OLEJ - ALTAJ

přírodní balzámy s adaptogenními vlastnosti a velmi širokou škálou profylaktických a preventivních účinků.

Překlad web

  

NABÍZÍME ...

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nabízí výrobcům kosmetiky a potravinových doplňků pravidelné dodávky Mumia a Kamenného oleje v garantované kvalitě a množství ...  More info ...

HLEDÁME ...

 • Hledáme nové spolupracovníky, obchody se zdravou výživou, kosmetické salony pro maloobchodní prodej. V případě zájmu nás kontaktujte na info@mumioaltay.eu

MUMIO od VP SELECT

 • Záruka pravosti
 • 100% kvalita a čistota
 • Unikátní metoda čištění
 • Praktické balení
 • Rozumná cena
 • Pravidelné dodávky
 • Odborné poradenství

INFO ....

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nemá svůj maloobchodní prodej. Distribuce je řešena formou smluvních partnerů jejich e-shopů a obchodů.


 • Seznam smluvních partnerů společnosti VP SELECT s.r.o. naleznete v odkazu Kde koupit


Mumio a Kamenný olej

 • Kamenný olej je často zaměňován s Mumio. Ale ve skutečnosti jsou to ve složení přírodních látek zcela odlišné suroviny. Mumio obsahuje organickou a minerální složku. Kamenný olej je pouze minerální produkt, neobsahuje žádné složky organického původu. Oba tyto přírodní balzámy mají adaptogenní vlastnosti a velmi širokou škálu léčebných a preventivních účinků.


Naučný slovník

Petitgrain

 • Silice destilovaná z listů a proutků hořkého pomerančovníku propůjčuje kolínským a toaletním vodám vyzrálou notu. Často se jí užívá v kombinaci s citronem a pomerančem. Přestože roste v západoindickém souostroví a v Paraguayi, nejlepší surovina se pěstuje v jižní Francii.


Aevitum 

 • Olejový roztoku, který obsahuje 35 miligramu acetátu retinolu (vitamin A) a 100 miligramu a-tokoferolu acetátu (vitamin E). Čirá kapalina od světle žluté až žluté barvy.


Lopuchový olej

 • Používá v Rusku k posílení vlasových cibulek a na léčení vlasů, jako prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. Lopuch obsahuje látky, které výrazně zastavují vypadávání vlasů a regenerují vlasové kořínky. Obsahuje i přírodní inulin, komplex vitamínů, proteiny, mastné kyseliny a minerální soli.


Perorální podání 

 • Podání léku ústy (orálně, per os, p.o.). Perorálně lze podávat pouze takové léky, které nejsou v zažívacím traktu nežádoucím způsobem rozkládány, a které se ze zažívacího traktu dostatečně vstřebávají (výjimkou jsou léky – např. antibiotika, určené pro léčbu nemocí střeva, kde může být výhodou, že se lék nevstřebává). Peronální podání Mumia je vhodné.


Reaktivní artritida

 • Neinfekční zánět kloubů, který se rozvíjí jako reakce po infekčním onemocnění lokalizovaném mimo kloub v intervalu několika dnů/týdnů.Jako základ pro přípravu krémů a masek z mumia je možné používat olivový olej, kosmetické výživné krémy, bílou vazelínu, glycerin, nebo bezvodý lanolin. Teplota tekutin mesmí přesáhnout 40 stupňů Celsia.

Na této sránce uvádímě základní návody, na internetu lze najít velké množství návodů s fotografiemi míchacích postupů. Velké množství návodů od kosmetických salónů jen ukazuje na účinnost mumia.

Recept №1.
Krém ​​na obličej univerzální - pro pro krvení a pružnost pokožky
Krém na obličej 100 gramů, který používáte (může to být i dětský krém), přidejte 5 gramů mumia rozpuštěného v ohřátém medu, nebo olivovém oleji (1 čajová lžička). Smíchejte krém a mumio v samostatné misce. Můžete přidat 10 kapek vitamínu „A“ a 10 kapek vitamínu „E“. (Podle konzistence krému lze mumio smíchat samostatně s krémem).

Mumio 5 gramů (v 1 čajové lžičce ohřátého medu, nebo olivovém oleji) + 100 ml krému.

Krém se nanáší na vyčištěný obličej, krk, dekolt a ruce. Nanést  tenkou vrstvu 1 krát za den. Tento krém má také antibakteriální a protizánětlivé účinky, zlepšuje ochranu kožní bariéry a efektivně obnovuje poškozené epitely Pro aroma lze použít levandulový olej. Je vhodný pro suché a přecitlivělé pokožky.

Recept №2. 
Čistící voda. Očista obličeje.


Mumio 4 gramy rozpustit v polovině sklenice teplé čištěné minerální vody (100 ml). 

Mumio 4 gramů + 100 ml minerální vody (doporučujeme šungitovou vodu). Teplota vody při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.

Tato voda osvěžuje, vyživuje, odstraňuje únavu. Vyčistěte si obličej a krk s vatovým tampónem namočeným v roztoku. Po aplikaci si umyjte obličej s čistou vodou.


Recept №3.
Maska na obličej výživná ​​pro suchou pleťMumio 2 gramy v 1 čajové lžíci teplého vody, přidat do 20 ml 15% krému pro suchou pleť a 1 vaječný žloutek. Vše kvalitně rozmíchat.

Mumio 2 gramy v 1 polévkové lžíci teplé vody + 20 ml 15% krému pro suchou pleť + 1 vaječný žloutek. Teplota mléka při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Aplikovat masku z mumia tvář, doba expozice 25-30 min. Potom opláchněte po 25 minutách čistou vodou. Voda na oplachování by měla mít pokojovou teplotu.

Tato výživná maska má protizánětlivý účinek a zlepšuje prokrvování v kůži, doporučuje se 1 krát za týden.
Recept №4.
Maska na obličej výživná ​​pro mastnou pleť


Mumio 2 gramy v 1 polévkové lžíci teplého mléka, přidat do směsi rozšlehaným vaječného bílku (1 ks.), který je předem smíchán s medem (1 čajová lžička). 

(Mumio 2 gramy v 1 polévkové lžíci teplého mléka) + (rozšlehaný 1bílek s 1 lžičkou medu). Teplota mléka při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.                                                                         


Aplikovat masku z mumia tvář, doba expozice 25-30 min. Potom opláchněte po 25 minutách čistou vodou. Voda na oplachování by měla mít pokojovou teplotu.

Tato výživná maska má protizánětlivý účinek a zlepšuje prokrvování v kůži, doporučuje se 1 krát za týden.
Recept №5.
Maska na obličej výživná změkčující


Jedná se o efektivní a velmi jednoduchý způsob, jak pečovat o pleť. Tuto masku můžete aplikovat jednou za dva týdny. Připravte si heřmánkový odvar (100ml), přidejte 2 gramy Mumia a polévkovou lžíci medu. Smíchejte ingredience a naneste tenkou vrstvu na obličej. Opláchnout  po 15 minutách.

Mumio 2 gramy + 100 ml heřmánkového vývaru + 1 polévková lžíce medu (heřmánkový odvar doporučujeme svařit v šungitové vodě). Teplota vody při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Smíchejte ingredience a naneste tenkou vrstvu na obličej. Opláchněte po 15 minutách.
Recept №6.
Maska na obličej ​​proti akné


Tato maska ​​je velmi účinný při léčbě akné. Mumio 2 gramy se rozpustí v 1 čajové lžičce odvaru z Měsíčku lékařského. Důležité je hlavně aplikovat masku přesně na postiženou oblast. 

Mumio 2 gramy + 1 čajová lžíce odvaru Měsíčku lékařského (odvar doporučujeme svařit v šungitové vodě). Teplota vody při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.

 
Doba expozice 15-20 min. Potom opláchněte čistou vodou. Voda na oplachování by měla mít pokojovou teplotu.
Recept №6.
Maska ​​na obličej proti akné s medem


Smíchat 3 čajové lžíce medu a 2 čajové lžíce olivového oleje, přidat 2 gramy Mumia. Velmi dobře promíchat. Aplikovat na obličej, krk, atd…

3 čajové lžíce medu + 2 čajové lžíce olivového oleje + 2 gramy Mumia. Teplota vody při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Aplikovat na obličej, krk, atd… Doba expozice 25 minut a pak opláchnout teplou vodou.
Recept №7.
Maska na obličej omlazující - ​​večer 


Tato maska ​​je obzvláště dobrá jako prevence a odstraňování prvních vrásek (kolem očí a úst). Budete potřebovat čajovou lžičku medu a 2 gramy Mumia. Med musí být zahřáty da kapalném stavu a v něm pak rozpustit  mumio. Aplikovat na postižené místo. 

Mumio 2 gramy + 1 čajová lžička medu. Teplota medu při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Doba expozice 15-20 min. Potom opláchněte čistou vodou. Voda na oplachování by měla mít pokojovou teplotu. Doporučuje se opakovat takovou masku každý den (nebo každý druhý den) po dobu 2 týdnů.
Recept №8.
Maska na obličej zpevňující - ráno

 

Mumio 2 gramy rozpuštěné v minerální vodě (100 ml). Nalít do ledovací misky a nechat zmrznout v mrazáku. Každé ráno otřít obličej. Pak aplikovat na obličej výživný krém. 

Mumio 2 gramy + 100 ml minerální vody


Zmrzlý roztok Mumia má liftingový efekt.

Recept №9. 
Maska na obličej - univerzální 

Pro ty z nás, kteří nemají čas jít do wellnes za relaxaci, tato domácí maska výborným řešením pro ošetření kůže.


Tato maska ​​je obzvláště dobrá jako prevence a vitalita. Je potřeba 1 polévková lžíce medu a 2 gramy Mumia. Med musí být zahřáty da kapalném stavu a v něm pak rozpustit  mumio. Pak přidat 1/2 čajové lžičky skořice a 1/2 čajové lžičky muškátového oříšku.

Mumio 2 gramy + 1 polévková lžíce medu + 1/2 čajová lžička skořice + 1/2 čajová lžička muškátového oříšku. Teplota medu při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.

Mumio je velmi účinným nástrojem v boji proti stárnutí. Mumio chrání zdravou kůži a zabraňuje dalšímu poškození. Tato maska účinně obnovuje a omlazuje kožní buňky. Proces stárnutí je regulován přirozeně.


Recept №10.
Maska na obličej - hydratační s čokoládouPrevence a vitalita. Pro přípravu je nutné zahřát čokoládu ve vodní lázni, až přejde do tekuté stavu. Teplota nesmí přesáhnout 40 stupňů Celsia. 
Do 50 gramů čokolády (70 až 90% obsahem kakaa) přimícháme 4 gramy Mumia a přidáme 1 vaječný žloutek.

Mumio 4 gramy + 50 gramů čokolády + 1 žloutek. Teplota při míchání by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia.


Aplikovat na obličej a krk. Ujistěte se, že teplota masky nespálí obličej. Masku nechte 15 minut působit. Poté opláchnout teplou vodou. 


 

   

Zpět