Mumio - Léčba Alergie

MUMIO - KAMENNÝ OLEJ - ALTAJ

přírodní balzámy s adaptogenními vlastnosti a velmi širokou škálou profylaktických a preventivních účinků.

Překlad web

  

NABÍZÍME ...

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nabízí výrobcům kosmetiky a potravinových doplňků pravidelné dodávky Mumia a Kamenného oleje v garantované kvalitě a množství ...  More info ...

HLEDÁME ...

 • Hledáme nové spolupracovníky, obchody se zdravou výživou, kosmetické salony pro maloobchodní prodej. V případě zájmu nás kontaktujte na info@mumioaltay.eu

MUMIO od VP SELECT

 • Záruka pravosti
 • 100% kvalita a čistota
 • Unikátní metoda čištění
 • Praktické balení
 • Rozumná cena
 • Pravidelné dodávky
 • Odborné poradenství

INFO ....

 • Společnost VP SELECT s.r.o. nemá svůj maloobchodní prodej. Distribuce je řešena formou smluvních partnerů jejich e-shopů a obchodů.


 • Seznam smluvních partnerů společnosti VP SELECT s.r.o. naleznete v odkazu Kde koupit


Mumio a Kamenný olej

 • Kamenný olej je často zaměňován s Mumio. Ale ve skutečnosti jsou to ve složení přírodních látek zcela odlišné suroviny. Mumio obsahuje organickou a minerální složku. Kamenný olej je pouze minerální produkt, neobsahuje žádné složky organického původu. Oba tyto přírodní balzámy mají adaptogenní vlastnosti a velmi širokou škálu léčebných a preventivních účinků.


Naučný slovník

Petitgrain

 • Silice destilovaná z listů a proutků hořkého pomerančovníku propůjčuje kolínským a toaletním vodám vyzrálou notu. Často se jí užívá v kombinaci s citronem a pomerančem. Přestože roste v západoindickém souostroví a v Paraguayi, nejlepší surovina se pěstuje v jižní Francii.


Aevitum 

 • Olejový roztoku, který obsahuje 35 miligramu acetátu retinolu (vitamin A) a 100 miligramu a-tokoferolu acetátu (vitamin E). Čirá kapalina od světle žluté až žluté barvy.


Lopuchový olej

 • Používá v Rusku k posílení vlasových cibulek a na léčení vlasů, jako prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. Lopuch obsahuje látky, které výrazně zastavují vypadávání vlasů a regenerují vlasové kořínky. Obsahuje i přírodní inulin, komplex vitamínů, proteiny, mastné kyseliny a minerální soli.


Perorální podání 

 • Podání léku ústy (orálně, per os, p.o.). Perorálně lze podávat pouze takové léky, které nejsou v zažívacím traktu nežádoucím způsobem rozkládány, a které se ze zažívacího traktu dostatečně vstřebávají (výjimkou jsou léky – např. antibiotika, určené pro léčbu nemocí střeva, kde může být výhodou, že se lék nevstřebává). Peronální podání Mumia je vhodné.


Reaktivní artritida

 • Neinfekční zánět kloubů, který se rozvíjí jako reakce po infekčním onemocnění lokalizovaném mimo kloub v intervalu několika dnů/týdnů.
Na této stránce jsou uvedeny příklady profylaktiky pomocí mumia. Vždy je však nutné provést konzultaci se svým lékařem. Mumio je především unikátní a komplexní zdroj mikro a makro minerálních složek velmi cenných prvků, které jsou pro lidský organismus životně nezbytné. Mumio především maximálně pozitivně působí na lidský imunitní systém, dokáže ho harmonizovat a optimalizovat. Harmonický a vyvážený imunitní systém přispívá celkovému zdraví člověka.

Důležité!  

Profylaktické kůry zde uváděné jsou kalkulovány na základě přípravy roztoku ze 100% čistého přírodního balzámu mumia. V žádném případě nedopručujeme použít prodávané suché tablety na trhu. Pokud se nechá mumio vyschnout a zpracuje pod vysokým tlakem s teplotou nad 40 stupňů Celsia jako v případě tablet, energetická účinnost mumia klesná a pro vnitřní užívání nemá žádný podstatný účinek. 

Připravený roztok, popřípadě kousky mumia v porušeném obalu přechováváme v ledničce do celkového využívání.  Do +40 stupňů Celsia se vlastnosti Mumia nemění, doporučuje se skladovat na suchém, chladném a temném místě. Při používání Mumia je nezbytná plnohodnotná strava bohatá na vitamíny a bílkoviny. Alkohol v době užívání mumia je zakázán!


Alergie

Alergie děti - konzultovat s lékařem.Příprava roztoku proti alergii je aplikace Mumio 1 gram na 1 litr vody.

Nápoj užívat ráno.
Děti 1-3 roky 50 ml
Děti 4-7 roků 70 ml
Děti starší 8 roků 100 ml
Alergie dospělíPříprava roztoku proti alergii je aplikace 5-8 gramů Mumia na 1 litr vody.Nápoj užívat 2 x denně 1 polévkovou lžíci před jídlem po dobu 25 dní.

Pokud je alergie povrchová na kůži, zasažené místo tímto roztokem potírat.


Zpět


Informace o Mumio - Kniha "Mumio - Mýty a skutečnost" (Prof. MUDr. Ivan Něumyvakin)